Darmowe Pobierz za darmo

 

Darmowe Pobierz za darmo

Przede wszystkim kliknij przycisk, aby pobrać narzędzie do usuwania programów szpiegujących. Wystarczy kilka minut, aby pobrać oprogramowanie i po zapisaniu na określonej lokalizacji na dysku twardym systemu. Po pobraniu oprogramowania, po prostu trzeba zainstalować plik .exe. Po za tym jesteś wszystkie zestaw do usuwania złośliwego oprogramowania i innych nieprzyjemnych materiały z komputera.

Podręcznik użytkownika, aby uruchomić narzędzie do usuwania programów szpiegujących

Krok 1: W najpierw należy pobrać i zainstalować oprogramowanie. To trwa kilka minut, aby zainstalować po, że można uzyskać dostęp do głównego interfejsu oprogramowania. Kliknij przycisk wyświetlanie “Skanuj komputer” gdzie narzędzie do usuwania rozpocznie wyszukiwanie złośliwego oprogramowania z komputera.

1

Krok 2: Następnie zobaczysz że automatyczne spyware usuwanie narzędzie skanowania dysku, aby zlokalizować ten zakażony akta. Wszystkie, jakie zagrożenia są tak skanowane są wyświetlane w formacie miniatur, z których można zobaczyć opis

2

Krok 3: Z Wbudowana funkcja “Spyware Helpdesk” można uzyskać pełne informacje na temat programów szpiegujących i złośliwego oprogramowania na komputerze

3

Krok 4: Teraz używać “Guard System” do blokowania złośliwego pasz z komputera tak, aby zabezpieczyć system przed atakami wirusów przyszłości

4

Nie można pobrać narzędzie do usuwania programów szpiegujących. Co mam zrobić dalej?

Czy jesteś w stanie pobrać narzędzie do usuwania programów szpiegujących? Sytuacja ta wynika przede wszystkim ze względu na wirus i malware rezydenta wewnątrz systemu. Skoro twój system jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, zmienia ustawienia internetowe, przeglądarki internetowej, za pomocą jakiegoś serwera proxy i po kliknięciu na link do pobrania przeglądarka pokazuje, że ta strona nie została znaleziona. W takich sytuacjach trzeba przeprowadzić kolejne kroki:

1. Otwórz program Internet Explorer i kliknij na Opcje internetowe

internet-option

2. Teraz klikamy na opcje połączenia

connection

3. Przejdź do ustawienia sieci LAN

lan-settings

  1. Następnie usuń zaznaczenie pola, że pokazuje “Użyj serwera proxy dla sieci LAN” i kliknij OK

proxy

Nie można zainstalować Spyware Usuwanie Narzędzie po pobraniu? Co dalej robić?

Może się zdarzyć, że oprogramowanie nie rata u twój system, a może masz komunikat o błędzie, że aplikacja staje się złośliwy. Jednak nie musisz się denerwować, bo malware, więc rata u twój system miał uszkodzony rozszerzenie pliku .exe. W rezultacie malware nie Zezwalaj na instalację i bardzo aplikacji jest określany jako zakażone jednym.

Teraz pojawia się pytanie jak przeprowadzić proces instalacji, gdy malware zablokował samego narzędzia. W takich okolicznościach należy przestrzegać poniższych wskazówek:

Krok 1: Otwórz system w trybie awaryjnym. Naciśnij klawisz F8 nieustannie na klawiaturze, aby otworzyć komputer w trybie awaryjnym. Widać Windows Zaawansowany Opcje Menu. Jeśli komputer generuje pewne dźwięki, a następnie go zignorować.

Krok 2: Wybierz opcję Tryb awaryjny z Opcje sieci i po który trzaskać u wprowadzić

windows-advanced-options-menu

Krok 3: Wybierz system operacyjny, który zamierza uruchomić w następnym kroku. Jeśli ta opcja nie jest wyświetlana wtedy po prostu Pomiń ten krok i przejść do następnego kroku.

select-operating-system

Krok 4: Teraz widać pop się komunikat z informacją, że komputer jest uruchomiony w trybie awaryjnym. Wybierz tak, aby przejść dalej

windows-running-safe-mode

Krok 5: Kliknij na logo systemu Windows i w biegać rozkazywać pudło, typ ten kolejne rozkazywać

run-reg-add-service

REG ADD “HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Network\MSIServer”/VE/T REG_SZ /F /D “Service

Krok 6: Upewnij się, że napisałeś polecenia i sprawdzanie jeśli tu jest wszelki błędy ortograficzne. Jeśli naciśnij OK

Krok 7: Otworzyć ten biegać pudło i typ ‘ net start “msiserver’ i kliknij ok

run-net-start-msiserver

Raz wyżej procedura została pomyślnie ukończona, masz trudności w instalacji narzędzie do usuwania programów szpiegujących.

Usunąć Spyware, Malware Wirus Spyware Usuwanie Narzędzie

Pobierz teraz

Darmowe Pobierz za darmo

Pobierz oprogramowanie, aby usunąć wirusy, spyware i malware łatwo i automatycznie z systemu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>